Chcesz dowiedzieć się więcej?

Śledź nasz kanał youtube! (koniecznie subskrybuj) Dzięki temu:

Poznasz nasze metody pracy z najmłodszymi uczniami

Obejrzysz przykładowe lekcje w wersji zdalnej

Będziesz na bieżąco w dynamicznej sytuacji i na pewno nie przegapisz zapisów na:bezpłatną lekcję próbną.

Lekcja próbna, to:

  • atrakcja sama w sobie: pomysł na spędzenie z dzieckiem czasu w ciekawy, ekscytujący, dotąd nieznany sposób.
  • okazja do poznania nowatorskiej metodologii, zmieniającej spojrzenie na potencjał i perspektywy poznawcze dziecka w zakresie matematycznego myślenia.
  • okazja do spojrzenia na swoje dziecko z nowej, być może nieznanej dotąd strony, w profesjonalnie zaaranżowanym otoczeniu, w którym poprzez zabawę poznaje ono świat matematyki i stawia czoło wyzwaniom dostosowanym do jego, wieku, potrzeb i możliwości.
  • sprawdzenie w praktyce, czy dziecku podoba się taka forma zajęć i czy chce w nich uczestniczyć
  • możliwość uzyskania odpowiedzi na wszystkie pytania oraz przekazania nauczycielowi wszelkich informacji mogących mieć wpływ na pracę z dzieckiem, jeżeli zdecydujesz się na udział w zajęciach.
  • najlepszy punkt wyjścia do dalszej pracy z dzieckiem: dobranie dla niego odpowiedniego kursu i grupy, "przełamanie lodów", wytyczenie kierunków pracy i uzgodnienie roli rodziców w tym procesie.

Aby umówić się na lekcję próbną:

Znajdź najdogodniejszą lokalizajcję placówki prowadzącej zajęcia oraz termin lekcji próbnej. Jeżeli znalazłeś te informacje tutaj, po prostu wypełnij formularz. Informację zwrotną otrzymasz na podany adres e-mail. Więcej o naszych placówkach dowiesz się na Facebooku oraz na youtube. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy dla Twojego dziecka dogodny termin.