Jak zostać licencjobiorcą EarlyMath?

Franczyza edukacyjna to biznes przyszłości. Tam gdzie coraz częściej zawodzi szkoła franchising przychodzi w sukurs, oferując wysokiej jakości programy edukacyjne. Sercem edukacji jest matematyka. o czym świadczy dynamiczny rozwój sieci dedykowanych tej dyscyplinie na świecie. Kumon, E.nopi, NumberWorks'nWords, Mathnasium, Axon, Ho Math and Chess, 'A' for Maths, MagiKats, World of Maths, to tylko niektóre z nich.

Sprawdzony sposób na wprowadzenie dziecka w świat matematyki w wieku, w którym jest to dla niego optymalne, to najlepsze, co placówka edukacyjna może zaoferować swoim klientom, a matematyczna franczyza przedszkole powinna traktować jako swój podstawowy target. Firma Prometeus od 6 lat z powodzeniem realizuje ten scenariusz na polskim rynku edukacyjnym, na którym franczyza przedszkola najczęściej omija, nie mając pomysłu na ten atrakcyjny segment rynku. O wczesnej edukacji matematycznej dziecka wiemy wszystko, co potwierdzają nasi zadowoleni klienci. Aby dołączyć do grona licencjobiorców EarlyMath:

1. Zapoznaj się z warunkami koncesji oraz pytaniami, często zadawanymi przez osoby, zainteresowane koncesją EarlyMath. Jeżeli mieszkasz w miejscowości poniżej 50 tys mieszkańców i marzy ci się własna szkoła Franchising EarlyMath ma dla ciebie specjalną ofertę, z którą warto się zapoznać. 

2. Wypełnij formularz koncesji

3. Umów się z nami na rozmowę w naszym Centrum lub poprzez Skype.

4. Przygotuj z naszą pomocą biznesplan swojego przedsięwzięcia, aby zmaksymalizować szansę swojego sukcesu na rynku edukacyjnym.