9 miejsce w Maratonie Wrocławskim!

BIEGIEM PRZEZ JESIEŃ

Dolny Śląsk ma coraz więcej do zaoferowania miłośnikom długiego dystansu. W wielu miejscowościach otwierane są nowe, atrakcyjne trasy biegowe i organizowane ciekawe imprezy: od 5 km do supermaratonów, po asfalcie, drogach leśnych i górskich traktach, w dzień i w nocy, dla mężczyzn, kobiet, młodzieży, dzieci i rodzin, Każdy może znaleźć coś dla siebie.

Obejrzyj galerie zdjęć i tabele wyników biegów długodystansowych, w których uczestniczyli reprezentanci EarlyMath w sezonie jesiennym:

I Kluczborskie Biegi Przełajowe o Złotą Barć - 22 września 2013.

Wyniki

A może i ty chcesz dołączyć do naszej drużyny? Zapraszamy serdecznie. Uwolnij umysł i pobiegnij!

Formularz zgłoszeniowy na stronie www.earlymath.pl

9 MIEJSCE W MARATONIE WROCŁAWSKIM!

Jan Dobrowolski, wrocławski matematyk startujący w barwach EarlyMath, w brawurowym stylu pokonał trasę 31 Wrocławskiego Maratonu, w którym wzięło udział ponad 4 tysiące zawodników. Zameldował się na mecie z czasem 2:37:46, jako dziewiąty uczestnik biegu i piąty Polak, poprawiając o prawie 3 minuty swój życiowy rekord na tym dystansie. Janku, gratulujemy!

Tablica świetlna wskazuje 35 minut od rozpoczęcia biegu. Nikt nie był jeszcze wówczas w stanie przewidzieć, że Janek ostatecznie zostawi za sobą znakomitych biegaczy, widocznych na zdjęciu. Obejrzyj fotorelację z dramatycznych zmagań na trasie maratonu.

T

Zdjęcia Janka z trasy maratonu można obejrzeć tutaj:

Klipy wideo ze startu, trasy i mety:

Start

5 km

40 km

Meta 1

Meta 2

Trasa 31 Maratonu z czasami pierwszego i ostatniego zawodnika na wszystkich punktach pomiaru:

Pełne wyniki 31 Maratonu Wrocławskiego 15.09.2013 r,

Jan Dobrowolski, wrocławski